OKNA DRUTEX

najlepsze okna PCV, największy producent w Europie

LIDER
ENERGOOSZCZĘDNOŚCI

IGLO ENERGY to nowoczesność w każdym calu. To innowacyjne rozwiązanie energooszczędne.

Istnieje możliwość zastosowania nowej generacji pakietów szybowych wyposażonych w najnowocześniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej o współczynniku przenikalności terminej na poziomie nawet Ug = 0,3 W/(m2K)! Zwiększona komora szklenia (pakiety szybkowe do 48mm). Unikatowe parametry uzyskiwane są także dzięki zastosowaniu kryptonu do wypełnienia przestrzeni międzyszybowych.
 

Innowacyjny system uszczenienia centralnego z zastosowaniem spienionego EPDM gwarantuje najwyższą energooszczędność, a współczynnik przenikania ciepła wynosi już 0,6 W/(m2K). Nowatorskie rozwiązania dostępne wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A. Dodatkowo okno w standardzie wyposażone jest w listwę podparapetową pięciokomorową z uszczelką wewnętrzną zwiększającą szczelność okna i jego parametry w zakresie izolacyjności termicznej.
 

Duża komora profilu ze wezmocnieniem stalowym lub opcjonalnie z włókna szklanego gwarantuje doskonałą wytrzymałość i statykę.
 

Okna wykonane z profili 7-komorowych GL SYSTEM o głębokości zabudowy 82 mm wpływają na znaczne oszczędności energii. Optymalna ilość i wielkośc komór gwarantuje najlepsze parametry w zakresie przenikalności cieplnej.